جستجو کردن

خرید آجر نسوز مرجان + قیمت عالی با کیفیت تضمینی

آجر نسوز مرجان با داشتن مشخصه های فنی مهمی چون مقاومت بالا در برابر حرارت و استحکام بالای مکانیکی از برترین نمونه های آجر نسوز ایرانی است.

آجر نسوز مرجان

آجر نسوز مرجان

آجر نسوز مرجان از مصالح مرغوب ساختمانی است که در برابر حرارت بسیار بالا و آتش مقاوم است، این نوع آجر از موادی تشکیل شده است که در فرایند تولید آنها از ترکیبات مقاوم در برابر حرارت استفاده می‌شود.

آجر نسوز معمولاً از موادی مانند کائولن، بنتونیت، شاموت و فیبرهای مقاوم در برابر حرارت تشکیل شده است، این مواد باعث می‌شوند که آجر نسوز دارای خواص عایق حرارتی بالا و مقاومت در برابر آتش باشد.

از آجر نسوز در ساختمان‌ها و صنایعی که با حرارت بالا در ارتباط هستند استفاده می‌شود، ساخت دیوارها و سقف‌های آتش بندی، ساخت کوره‌های صنعتی و سقفهای مقاوم در برابر حریق در تأسیسات صنعتی و نیروگاه‌ها مهمترین این موارد است.

مشخصات آجر نسوز مرجان

مشخصات آجر نسوز مرجان چهار مورد از مهمترین مشخصات آجر نسوز مرجان در ادامه عنوان می شود:

  1. دارای مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت است، این به معنی آن است که می تواند در دماهای بالا و در معرض آتش بدون تغییر شکل و سوختن قرار گیرد.
  2. این مصالح دارای خواص عایق حرارتی مناسبی هستند و می تواند حرارت را به خوبی عایق کند و از انتقال حرارت به سایر بخشهای ساختمان جلوگیری کند.
  3. دارای مقاومت مکانیکی مناسبی است و می تواند نیروها و فشارهای مختلف را تحمل کند و در برابر ضربه‌ها، خمش و خوردگی مقاومت داشته باشد.
  4. آجر نسوز ممتاز مرجان دارای مقاومت شیمیایی بالا است و در برابر اثرات مواد شیمیایی، اسیدها و بازها مقاومت می کند و تغییرات جدی در خواص و ساختارش ایجاد نمی شود.

خرید آجر نسوز مرجان

خرید آجر نسوز مرجان

قبل از خرید آجر نسوز مرجان مهم است که با متخصصان و کارشناسان مربوطه مشورت کنید تا از خرید درست و هوشمندانه آجر نسوز مورد نیاز خود اطمینان حاصل کنید، بنابراین اولین قدم کسب مشاوره است.

در مرحله دوم لازم است ابعاد و شکل ظاهری محصول، رنگ، تمیزی و کیفیت سطح آجر را مطابق با طرح و دکوراسیون مدنظر خود انتخاب کنید و از تطابق آجر با معماری در نظر گرفته شده مطمئن شوید.

به علاوه تفحص و تحقیق پیرامون مشخصات فنی آجر نسوز مانند خواص شیمیایی، میزان مقاومت حرارتی، مکانیکی و فشاری و محدوده عایق بودن آن نیز از موارد اساسی و مهم برای خرید آجر نسوز است.

قیمت آجر نسوز مرجان + خرید و فروش

قیمت آجر نسوز مرجان + خرید و فروش

قیمت آجر نسوز مرجان با توجه به تغییرات قیمتی انواع مصالح ساختمانی در سال اخیر، با افزایش نسبی روبرو شده است، با این حال به دلیل وجود بهترین نوع این مصالح در کشور ما، هنوز هم قیمت آجر نسوز اقتصادی است.

هم اکنون هر عدد از آجر درجه یک نسوز مرجان در ابعاد مختلف در محدوده قیمتی 1500 تا 3000 تومان در حال عرضه است و در محموله های تجاری و صادراتی عمده، شاهد تغییراتی در قیمت نهایی هستیم.

شما خریداران گرامی می توانید ضمن تماس با بخش فروش، علاوه بر دریافت مشاوره تلفنی، از جدیدترین لیست قیمت انواع آجر نسوز کسب اطلاع نموده و با دانش کافی خرید خود را نهایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *